Skip to main content

Tłusty Czwartek (THE DAY WE FEAST!)

Tłusty Czwartek (THE DAY WE FEAST!)

Tłusty Czwartek, jeden z dni bardziej lubianych przez Polaków. Czy to nie jest  piękne móc zajadać się pysznymi pączkami i nie tylko, przez cały dzień bez wyrzutów sumienia?

W tym roku, aby ułatwić Wam kupno naszych pączków bez stania w kolejkach stworzyliśmy możliwość kupna ich na naszej stronie internetowej. Dzięki czemu nie musicie już stać w długiej kolejce na mrozie, aby ich skosztować.

Zacznijmy od początku, jak w ogóle narodził się pomysł na otworzenie Onuts?
Dwa lata temu podczas pierwszego lockdownu wpadliśmy bardzo spontanicznie na otworzenie tego rodzaju miejsca. Jako, że był to nasz nowy pomysł na biznes nie byslimy pewni czy uda nam się go zrealizować podczas tak trudnego okresu. Bywało ciężko, ale koniec końców udało nam się !!

Cały czas brniemy do przodu tworząc coraz to nowe kompozycje smakowe, abyście mogli spróbować oryginalnych smaków pączków.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że aż tak spodobał Wam się nasz lokal i, że chętnie kupujecie nasze pączki !!

Dziękujemy za Wasze wsparcie. Zróbmy w tym roku jeszcze więcej pączków !

Comments

Be the first to comment.
All comments are moderated before being published.

Your Cart

Your cart is currently empty.
Click here to continue shopping.
Thanks for contacting us! We'll get back to you shortly. Thanks for subscribing Thanks! We will notify you when it becomes available! The max number of items have already been added There is only one item left to add to the cart There are only [num_items] items left to add to the cart